Orlice MTB Cup 2018 v cíli!

jan.dolezal/ June 23, 2018/ Články/ 0 comments

V sobotu 16.6. proběhl v areálu penzionu Mítkov druhý ročník Orlice MTB Cupu, cyklistického závodu pro děti. Závodní dopoledne rozjela odrážedla, která měla vytyčenou trať na trávníčku hned před penzionem. Za příjemného slunného počasí předvedli předškoláci pěkný výkon, na základě kterého dostaly všechny děti v cíli cenu a diplom.

Pak už se začalo na přilehlé louce, kde byl vytyčen závodní okruh závodit o něco vážněji. Nejprve si ještě cca třetinu okruhu daly kluci a dívky předškoláci na kolech, pak už se jezdily okruhy celé. Jeden celý okruh již zvládli minižáci a minižačky (ročník 2010-2011).

Koncepce závodu postupně přidávala starším kategoriím počet okruhů a/nebo další části či technické prvky. Nejstarší kategorie (starší žáci a kadeti) tak jeli dva nejdelší okruhy se zařazenými technickými výjezdy a sjezdy.

Čas strávený čekáním na vyhlášení si závodnice, závodníci a jejich doprovodné týmy krátily v příjemném prostředí a stínu penzionu Mítkov, což přispělo k celkové spokojenosti všech zúčastněných.

Výsledky jsou k vidění zde, na fotky se můžete podívat sem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*